Background

Uruchamiamy zapisy na edycję 2019!

Szacowany czas czytania wpisu: 2 min.

W najbliższą niedzielę 24 lutego uruchamiamy zapisy na 4 edycję Ultramaratonu Kaszubska Poniewierka. Tym razem święto górskiego biegania ultra w północnej Polsce przypada w dniu 14 września.

Gdzie mogę się zapisać? Formularz zapisów B4SPORT

Tegoroczna edycja niesie trochę zmian. Nowości wynikają z wniosków jakie wyciągamy podsumowując całoroczny cykl organizacyjny oraz chęci ciągłego rozwoju biegu, oczywiście w miarę naszych możliwości czasowych. Staramy się także słuchać Was drodzy zawodnicy, którzy oddajecie cenny głos w ankietach.

A zatem, co nowego?

  • – dodatkowe dystanse: Kaszubska Poniewierka 75 oraz Kaszubska Poniewierka 50. Ta propozycja spotkała się z dobrym przyjęciem w ankietach. Chcemy Was ściągnąć z asfaltowych biegów i rozkochać w bieganiu przełajów. Jeśli to Wasz debiut to będzie nam bardzo miło jeśli z nami odbędziecie tę podróż, aż do momentu gdy zostaniecie setkowym ultrasem/ultraską.

  • – uzupełnienie punktacji ITRA (International Trailrunning Association). Możecie u nas zdobyć: 1, 2, 3, 4 lub 5 punktów ITRA. 5 punktów nad morzem! Ale nie łudźcie się. Nie ma nic za darmo.

  • – zmiana operatora zapisów i pomiaru czasu. To bardziej techniczna zmiana, z którą czekaliśmy 2 lata. Nasz rozwój sprawił, że stało się to konieczne z różnych względów.

  • – w związku z powyższym zamierzamy uruchomić dodatkowy pomiar czasu na PK1 Wróblówka. Będziemy zatem mierzyć czas w 3 miejscach: PK1, PK2 oraz oczywiście na mecie. Dodatkowo, po raz pierwszy udostępnimy śledzenie wyników i międzyczasów on-line. Często o to pytaliście.

  • – uruchomienie sklepu Kaszubskiej Poniewierki. Przede wszystkim dla Waszej wygody oraz miłych i bezpiecznych transakcji. Jeśli podoba Wam się to co robimy, to tu będziecie mogli kupić gadżety dotyczące biegu. Tu także będziecie mogli zamówić oficjalne koszulki na tegoroczną edycję biegu, jeśli Wam się spodobają. Stawiamy na dobrą jakość za rozsądną cenę. Nie będzie żadnego przymusu płacenia za drogie koszulki w pakiecie. Nie będzie także wciskania kiepskiej, ale darmowej koszulki do pakietu. >>Zerknijcie co mamy<<

  • – podział regulaminów, aktualizacja polityki dotyczącej danych osobowych i RODO. Wiemy, dla większości z Was to nuda. Jednak regulamin to ważna rzecz. Chcemy być fair wobec Was i w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

  • – aktualizacja naszej strony internetowej. To proces stopniowy i mocno angażujący nasz zespół, ale chcemy podnieść poziom komunikacji z Wami. Niniejszy wpis jest tego przykładem. Pragniemy być bardziej aktywni również poza social media. Możesz nie mieć Facebooka, czy Insta, a i tak będziesz na bieżąco.

  • – logistyka zawodników przed biegiem. Mamy tu bieg liniowy. Taki jego urok. Jesteśmy dumni z tej trasy, a Wy wielokrotnie podkreślacie w ankietach i bezpośrednim kontakcie z nami, jak bardzo się ona Wam podoba. Wiemy, że można łatwiej i prościej, ale wiemy też że wtedy nie będzie tak pięknie i malowniczo. Zdajemy sobie sprawę, że poza KP30 wyzwaniem jest dostanie się na start lub powrót z mety. W tym roku organizujemy komunikację z bazy w Gdańsku na start trzech dystansów ultra za drobną opłatą. W przyszłości chcemy ten obszar dalej rozwijać. Będziemy Was informować o postępach. Jeśli macie kłopot z dojazdem lub pytanie z tego zakresu to kontaktujcie się z nami mailowo.

  • – tracking GPS. Planujemy udostępnić Wam rozwiązanie, dzięki któremu będzie można śledzić Wasze postępy na trasie w czasie rzeczywistym. Będzie to dodatkowa opcja. Jeszcze nie wiemy jakiego rozwiązania użyjemy dokładnie, ale będziemy informować Was o tej możliwości odpowiednio wcześniej.

  • – zwiększenie bezpieczeństwa na trasie. Na szczęście poprzednie edycje nie przyniosły poważnych urazów wśród zawodników i niech tak pozostanie. Nie mniej jednak, w związku ze wzrostem frekwencji, chcemy podnieść poziom bezpieczeństwa i oprócz standardowej opieki przedmedycznej dostępnej z ambulansu zapewnić Wam wsparcie z mobilnych patroli z sanitariuszami na quadach, w miejscach gdzie to będzie możliwe. Bezpieczeństwo to nasz priorytet.

Aha, mamy świadomość, że kilka rzeczy wychodzi nam dość dobrze i tych nie będziemy zmieniać 🙂 Sponiewieracie się z nami?

organizator odprawa